درباره ما

ما به راه حل فکر می کنیم.

بر این باوریم که مهم ترین دارایی ما رضایت شماست.بیش از ده سال است که در صنعت ارتباطات افتخار ارائه خدمت داریم.

مانند هر شرکت تکنولوژی محور، در ابتدا، پیشران فعالیت های ما، علاقه بی نهایت مان به مباحث تکنولوژیک بود.هر چند این علاقه کماکان موتور توسعه و رشد شرکت است، ولی سوخت مورد نیاز برای فعالیتهای روزانه را از تعهد بی پایانی که برای جلب رضایت شما از حضور در خانواده پیرامون ارتباطات داریم، بدست می آوریم.

کلیک کنید

در این یک دهه ما همیشه بر این باور بوده ایم که مهمترین دارایی ما رضایت شماست. ارائه راه حل های تخصصی و متناسب با نیاز شما بر اساس جدیدترین فناوری ها، تامین و عرضه کالای با کیفیت و ارئه خدمات 24-7 در کلیه ساعتها و روزهای سال ضامن این تعهد است.

بخش اعظمی از مشتریان جدید ما، از طریق معرفی شرکت پیرامون ارتباط به دوستان و همکارانی که نیاز به خدمات مشابهی داشته اند توسط مشتریان وفادار و قدیمی، وارد خانواده پیرامون ارتباط شده اند و همین امر همواره موجب دلگرمی ما برای تدوام و توسعه خدماتمان در ده سال گذشته بوده است.

ما پروژه های بزرگی در صنایع برق، نفت و گاز، فولاد و همچنین در بسیاری از شرکتهای تولیدی و صنعتی کشور اجرا کرده ایم که شامل راه اندازی سیستم های ویدئو کنفرانس، تجهیز کامل سالنهای کنفرانس به جدیدترین سیستم های صوت و تصویر و مراکز تلفن تحت شبکه است.

تجارب بدست آمده در طول این سالها به ما امکان ارائه راه حلهای ساده برای موضوعات پیچیده را می دهد. یکی از مهم ترین تخصص های ما، یکپارچه سازی کلیه سیستم های موجود (قدیمی) با سیستم های جدید مورد نیاز و اجرای پروژه ها با سرعتی مطابق با زمانبدی توافق شده است.

گواهی ها

نیاز به مشاوره دارید؟

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره رایگان