ویدئو کنفرانس یالینک

سیستم ویدئو کنفرانس یالینک VC200

متناسب برای سالن های کنفرانس کوچک و دورهمی

ویدئو کنفرانس یالینک VC200  یک ویدئو کنفرانس در رده ی ویدئو کنفرانس هوشمند است که بر پایه سیستم عامل اندروید طراحی و تولید شده است.  برای اتاق های جلسات کوچک و گردهمایی ها متناسب می باشد . کیفیت تصویر ۴K  و زاویه دید ۱۰۳ درجه باعث شده تا جلسات ویدئو کنفرانس مانند جلسات رو در رو برگزار شوند.همچنین با دارا بودن ۶ میکروفون داخلی با تکنولوژی حذف نویز  Noise Proofing  باعث دریافت صدای با کیفیت عالی و شفاف می گردد.

مشاهده محصول

سیستم ویدئو کنفرانس یالینک VC500

متناسب برای سالن های کنفرانس کوچک و متوسط

سیستم ویدئو کنفرانس یالینک VC500 یک دستگاه قدرتمند با قابلیت های فراوان است که برای اتاق های کنفرانس کوچک و متوسط طراحی شده است. راه اندازی سریع و راحت در کنار فناوری پیشرفته از جمله دوربین FullHD 1080P60 با قابلیت بزرگنمایی 5 برابر و زاویه دید لنز 83 درجه ای مواردی است که این دستگاه را در رده دستگاه های اقتصادی و حرفه ای ویدئوکنفرانس قرار داده است. یالینک متعهد است که کاربران با تجربه ارتباط ویدئو کنفرانس چشمگیر، حوزه فعالیت های کسب و کار خود را افزایش داده که به افزایش بهره وری در سازمان ها و شرکت ها منجر می شود.

مشاهده محصول

سیستم ویدئو کنفرانس یالینک VC800

متناسب برای سالن های کنفرانس متوسط و بزرگ

دستگاه ویدئو کنفرانس یالینک VC800 به گونه طراحی شده که نیاز شرکت های متوسط و بزرگ را برای ارتباطات چند نقطه ای همزمان در سالن کنفرانس پوشش دهد. VC800 با بهره گیری از MCU قدرتمند امکان اتصال 24 نقطه را فراهم کرده و همچنین با فناوری پیشرفته ،امکان تقسیم این ظرفیت اتصال را به دو اتاق مجازی همزمان را ممکن می سازد.

مشاهده محصول
ویدئو کنفرانس یالینک VC800

سیستم ویدئو کنفرانس یالینک VC880

متناسب برای سالن های کنفرانس بزرگ و خیلی بزرگ

ویدئو کنفرانس یالینک VC880 برقراری ارتباطات ویدئو کنفرانس تا 24 نقطه با امکان تقسیم به دو اتاق کنفرانس مجازی را امکان پذیر می کند.
پشتیبانی از الگوریتم Voice Active switching و ماژول چرخشی تصاویر حاضرین در کنفرانس، دستگاه نقاط فعال را تشخیص داده و تصویر را برای دیگر نقاط نمایش و چیدمان را تغییر می دهد.

مشاهده محصول
نیاز به مشاوره دارید؟

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره رایگان