ویدیو کنفرانس چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی ما این امکان را داریم تا فاصله ها را نادیده بگیریم و با کیلومترها فاصله با بهترین کیفیت صدا و تصویر ارتباط برقرار کنیم. برقراری چنین ارتباطی نیازمند زیرساخت و تجهیزاتی مناسب است. هنگامی که واژه تماس مطرح می شود معمولا ذهن ها به سمت تماس های تلفنی و صوتی میرود اما در ویدیو کنفرانس این تماس با بهترین کیفیت بین چندین نقطه به صورت صوتی و تصویری برقرای میشود.

یک تماس ویدیو کنفرانسی به چه تجهیزاتی نیاز دارد؟

اگر به دنبال تجهیزات و بستر ویدیو کنفرانس مناسب برای فضاهای مختلف اداری خود هستید ما اینجاییم تا شما را راهنمایی کنیم. یک سیستم ویدیو کنفرانس استاندارد باید دارای دوربین، میکروفن و بلندگوهای متناسب با فضای در نظر گرفته شده برای بهره برداری باشد. در ادامه طیف متنوعی از تجهیزات ویدئو کنفرانس با دوربین های ثابت تا PTZ  و اسپیکرفون های کوچک و متوسط تا سیستمهای صوتی حرفه ای به شما معرفی خواهد شد که دربرگیرنده تمامی نیازها برای هر اتاق اداری و سالن جلسات و کنفرانس خواهد بود.

ویدیو کنفرانس
خرید تجهیزات ویدئو کنفرانس

سیستم های ویدیو کنفرانس بر اساس نیاز شما شخصی سازی می شوند

انتخاب سیستم ویدیو کنفرانس مناسب با شرایط شما یک امر تخصصی است. این سیستم باید مطابق با شرایط و نیاز شما طراحی شود تا بتوانید بهترین بهره وری را از آن داشته باشید. متخصصان پیرامون ارتباط اینجا هستند تا سالن شما را بررسی کنند و بهترین گزینه ها را نسبت به بودجه و شرایط شما ارائه دهند.در تصویر مقابل شما انواع کاربرد سیستم های ویدیو کنفرانس را مشاهده میکنید، از کاربری شخصی تا اتاق های کنفرانس بزرگ در تصویر روبرو مشخص شده است. متخصصان ما اینجا هستند تا با توجه به سالن و شرایط شما بهترین تجهیزات را با گارانتی یالینک و پشتیبانی 10 ساله  در اختیارتان قرار دهند.

انواع ویدیو کنفرانس

نگاهی به گوشه ای از محصولات Yealink

یکی از موارد حائز اهمیت در نظر خریداران، سازگاری تجهیزات تهیه شده است. اگر شما محصولات خود را از چند برند مختلف تهیه کنید این احتمال وجود دارد که این دستگاه ها سازگاری کافی با یکدیگر را نداشته باشند به همین دلیل بهتر است تمامی دستگاه های مورد نیاز خود را از یک برند واحد تهیه نمایید. خوشبختانه در این مورد یالینک هیچ ضعفی نداشته چرا که حتی کوچکترین تجهیزات را شما از این کمپانی میتوانید تهیه کنید.

در اینجا به چند سوال پر تکراری که ممکن است برایتان پیش آمده باشد پاسخ خواهیم داد

1ویدئو کنفرانس چیست؟

به ارتباط صوتی تصویری بین دو یا چند نقطه جغرافیایی بر بستر اینترنت و یا شبکه داخلی که بصورت کد شده و امن صورت پذیرد ویدئو کنفرانس گفته میشود. یک ارتباط ویدئو کنفرانس ممکن است شامل تبادل فایل، دیتا و پرزنتیشن هم باشد

2برای یک ارتباط ویدئو کنفرانسی خوب چه سخت افزارهایی باید به کامپیوتر خود اضافه نمایم؟

در صورتیکه از تجهیزات سخت افزاری مانند کدک و ترمینالهای ویدئو کنفرانس استفاده می کنید به هیچ سخت افزار و نرم افزاری نیاز ندارید. اما در صورتیکه قصد از استفاده از نرم افزارهای ارتباطی را دارید باید کامپیوتر شما به وبکم، میکروفن، بلندگو، هدست (در صورت شلوغی محیط و یا جهت حفظ حریم شخصی) و یک نمایشگر با کیفیت و ارتباط شبکه ی پایدار مجهز باشد.

3آیا میتوانم از وبکم، میکروفن و اسپیکر لپ تاپ برای ارتباط ویدئو کنفرانسی استفاده کنم؟

اگر ارتباط شما بصورت تک نفره باشد و به تنهایی از پشت میز کار بخواهید با نفرات دیگر کنفرانس صوتی تصویری داشته باشید احتمالا تجهیزات نصب شده روی لپ تاپ پاسخگوی نیاز شما خواهند بود، اما اگر تعداد افراد بیشتری در اتاق یا سالن کنفرانس شما حضور داشته باشند به وبکم و تجهیزات صوتی حرفه ای تری نیاز خواهید داشت.

4خدمات پیرامون ارتباط در زمینه ویدیو کنفرانس چیست؟

شرکت پیرامون ارتباط تمامی خدمات مشاوره، نصب و راهندازی را به صورت تخصصی انجام خواهد داد. همچنین در صورت بروز مشکل برای رفع و پشتیبانی آن اقدام خواهد کرد.

5آیا محصولات ویدیو کنفرانس شامل گارانتی می شوند؟

محصولات ویدیو کنفرانسی که توسط شرکت ما به فروش میرسند شامل گارانتی تعویض هستند و در صورت بروز مشکل شما میتوانید دستگاه خود را بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای تعویض کنید.

تماس با مشاورین پیرامون ارتباط

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیستم ها و تجهیزات ویدیو کنفرانس میتوانید با مشاورین ما در پیرامون ارتباط تماس بگیرید. ساعات پاسخگویی 9 صبح تا 5 عصر

نیاز به مشاوره دارید؟

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره رایگان